DETAIL spoje: 530851 / 28

Základní informace:

Linka: 530851IDOS
Název: 851 Jablonec n.Nisou-Zásada-Držkov-Jílové u Držkova-Železný Brod
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7201 18 0 km Držkov,,nám. (stanoviště 4) JN 8015 22:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41472 17 1 km Zásada,,Plchov (stanoviště 1) JN 8003 22:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41474 16 2 km Zásada,,škola JN 8003 22:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41469 15 3 km Zásada,,host. (stanoviště 2) JN 8003 22:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41471 14 3 km Zásada,,ORNELA JN 8003 22:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11295 13 5 km Pěnčín,Huť,Stanovsko JN 8008 22:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11293 12 5 km Pěnčín,Huť,náves JN 8008 22:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11294 11 6 km Pěnčín,Huť,křiž. JN 8008 22:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6459 10 8 km Pěnčín,Dolní Černá Studnice, JN 8008 22:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51752 8 10 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,pošta (stanoviště 4) JN 1001 22:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40468 7 11 km Jablonec n.Nisou,Vrkoslavice, (stanoviště 2) JN 1001 22:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51746 6 13 km Jablonec n.Nisou,,Revoluční JN 1001 22:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 5 13 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001 22:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 1 14 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště V) JN 1001 22:24 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 23.12.2019 do 31.12.2019