DETAIL spoje: 530851 / 28

Základní informace:

Linka: 530851IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Zásada-Držkov-Jílové u Držkova-Železný Brod
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7201 21 0 km Držkov,,nám. (stanoviště 4) JN 8015 22:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41472 20 1 km Zásada,,Plchov (stanoviště 1) JN 8003 22:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41474 19 2 km Zásada,,škola JN 8003 22:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41469 18 3 km Zásada,,host. (stanoviště 2) JN 8003 22:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19392 17 6 km Loužnice,, JN 8010 22:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2561 16 8 km Pěnčín,Bratříkov, JN 8008 22:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26271 15 9 km Pěnčín,, JN 8008 22:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54916 14 10 km Pěnčín,,Dřevěnka JN 8008 22:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11294 10 12 km Pěnčín,Huť,křiž. JN 8008 22:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6459 9 14 km Pěnčín,Dolní Černá Studnice, JN 8008 22:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51752 7 16 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,pošta (stanoviště 4) JN 1001 22:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40468 6 17 km Jablonec n.Nisou,Vrkoslavice, (stanoviště 2) JN 1001 22:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51746 5 18 km Jablonec n.Nisou,,Revoluční JN 1001 22:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 4 19 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001 22:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 1 19 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště V) JN 1001 22:27 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 28.12.2020 do 31.12.2020