DETAIL spoje: 530851 / 3

Základní informace:

Linka: 530851IDOS
Název: 851 Jablonec n.Nisou-Zásada-Držkov-Jílové u Držkova-Železný Brod
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 12430 1 0 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 13) JN 1001  5:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 5 1 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001  5:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51746 6 2 km Jablonec n.Nisou,,Revoluční JN 1001  5:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40468 7 3 km Jablonec n.Nisou,Vrkoslavice, (stanoviště 1) JN 1001  5:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51752 8 4 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,pošta (stanoviště 5) JN 1001  5:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6459 10 6 km Pěnčín,Dolní Černá Studnice, JN 8008  5:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11294 11 8 km Pěnčín,Huť,křiž. JN 8008  5:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11293 12 9 km Pěnčín,Huť,náves JN 8008  5:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11295 13 10 km Pěnčín,Huť,Stanovsko JN 8008  5:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41471 14 11 km Zásada,,ORNELA JN 8003  5:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41469 15 12 km Zásada,,host. (stanoviště 3) JN 8003  5:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41474 16 12 km Zásada,,škola JN 8003  5:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41472 17 13 km Zásada,,Plchov (stanoviště 2) JN 8003  5:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7201 18 14 km Držkov,,nám. (stanoviště 3) JN 8015  5:47  5:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19392 19 17 km Loužnice,, (stanoviště 2) JN 8010  5:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19393 20 18 km Loužnice,,pošta JN 8010  5:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29162 21 19 km Radčice,, JN 8007  5:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13315 22 20 km Jílové u Držkova,,hor.ves (stanoviště 3) JN 8013  6:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13491 23 21 km Železný Brod,Jirkov,u lomu JN 8012  6:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13489 24 23 km Železný Brod,Jirkov, JN 8012  6:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13492 25 23 km Železný Brod,Jirkov,Střevelná JN 8012  6:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10968 26 26 km Železný Brod,Hrubá Horka, JN 8001  6:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10969 29 26 km Železný Brod,Hrubá Horka,křiž. JN 8001  6:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42636 30 27 km Železný Brod,,stará škola JN 8001  6:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42631 31 28 km Železný Brod,,Malé nám. JN 8001  6:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 32 28 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 1) JN 8001  6:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53565 33 29 km Železný Brod,,Terminál u žel.st. (stanoviště 2) JN 8001  6:20 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,