DETAIL spoje: 530851 / 34

Základní informace:

Linka: 530851IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Zásada-Držkov-Jílové u Držkova-Železný Brod
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7201 21 0 km Držkov,,nám. (stanoviště 4) JN 8015  6:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41472 20 1 km Zásada,,Plchov (stanoviště 1) JN 8003  6:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41474 19 2 km Zásada,,škola JN 8003  6:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41469 18 3 km Zásada,,host. (stanoviště 2) JN 8003  6:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19392 17 6 km Loužnice,, JN 8010  6:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2561 16 8 km Pěnčín,Bratříkov, JN 8008  6:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26271 15 9 km Pěnčín,, JN 8008  6:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54916 14 10 km Pěnčín,,Dřevěnka JN 8008  6:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11294 10 12 km Pěnčín,Huť,křiž. JN 8008  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6459 9 14 km Pěnčín,Dolní Černá Studnice, JN 8008  6:39  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51783 3 17 km Jablonec n.Nisou,,na Hutích sklárna JN 1001  6:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51773 2 18 km Jablonec n.Nisou,,Podhorská Vikýř JN 1001  6:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 1 19 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště V) JN 1001  6:48 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 23.12.2020 do 31.12.2020, od 1.7.2021 do 31.8.2021