DETAIL spoje: 530851 / 4

Základní informace:

Linka: 530851IDOS
Název: 851 Jablonec n.Nisou-Zásada-Držkov-Jílové u Držkova-Železný Brod
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53565 33 0 km Železný Brod,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 8001  5:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 32 1 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 2) JN 8001  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42631 31 1 km Železný Brod,,Malé nám. JN 8001  5:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42636 30 2 km Železný Brod,,stará škola JN 8001  5:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10969 29 3 km Železný Brod,Hrubá Horka,křiž. JN 8001  5:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10968 26 4 km Železný Brod,Hrubá Horka, JN 8001  5:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13492 25 6 km Železný Brod,Jirkov,Střevelná JN 8012  5:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13489 24 7 km Železný Brod,Jirkov, JN 8012  5:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13491 23 8 km Železný Brod,Jirkov,u lomu JN 8012  5:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13315 22 9 km Jílové u Držkova,,hor.ves (stanoviště 4) JN 8013  5:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29162 21 10 km Radčice,, JN 8007  5:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19393 20 12 km Loužnice,,pošta JN 8010  5:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19392 19 12 km Loužnice,, (stanoviště 1) JN 8010  5:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7201 18 15 km Držkov,,nám. (stanoviště 4) JN 8015  5:48  5:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41472 17 16 km Zásada,,Plchov (stanoviště 1) JN 8003  5:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41474 16 17 km Zásada,,škola JN 8003  5:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41469 15 18 km Zásada,,host. (stanoviště 2) JN 8003  5:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41471 14 18 km Zásada,,ORNELA JN 8003  5:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11295 13 20 km Pěnčín,Huť,Stanovsko JN 8008  5:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11293 12 21 km Pěnčín,Huť,náves JN 8008  6:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11294 11 21 km Pěnčín,Huť,křiž. JN 8008  6:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6459 10 23 km Pěnčín,Dolní Černá Studnice, JN 8008  6:06  6:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51783 4 26 km Jablonec n.Nisou,,na Hutích sklárna JN 1001  6:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51773 3 27 km Jablonec n.Nisou,,Podhorská Vikýř JN 1001  6:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 1 28 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště V) JN 1001  6:16 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,