DETAIL spoje: 530851 / 5

Základní informace:

Linka: 530851IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Zásada-Držkov-Jílové u Držkova-Železný Brod
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 12430 1 0 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 13) JN 1001  5:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51773 2 1 km Jablonec n.Nisou,,Podhorská Vikýř JN 1001  5:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51783 3 2 km Jablonec n.Nisou,,na Hutích sklárna JN 1001  5:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6459 9 4 km Pěnčín,Dolní Černá Studnice, JN 8008  5:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11294 10 7 km Pěnčín,Huť,křiž. JN 8008  5:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54916 14 9 km Pěnčín,,Dřevěnka JN 8008  6:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26271 15 10 km Pěnčín,, JN 8008  6:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 2561 16 11 km Pěnčín,Bratříkov, JN 8008  6:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19392 17 13 km Loužnice,, JN 8010  6:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41469 18 16 km Zásada,,host. (stanoviště 3) JN 8003  6:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41474 19 16 km Zásada,,škola JN 8003  6:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41472 20 17 km Zásada,,Plchov (stanoviště 2) JN 8003  6:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7201 21 18 km Držkov,,nám. (stanoviště 3) JN 8015  6:15 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 23.12.2020 do 31.12.2020, od 1.7.2021 do 31.8.2021