DETAIL spoje: 530851 / 8

Základní informace:

Linka: 530851IDOS
Název: Jablonec n.Nisou-Zásada-Držkov-Jílové u Držkova-Železný Brod
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53565 33 0 km Železný Brod,,Terminál u žel.st. (stanoviště 3) JN 8001  8:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42627 32 1 km Železný Brod,,sokolovna (stanoviště 2) JN 8001  8:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42631 31 1 km Železný Brod,,Malé nám. JN 8001  8:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 42636 30 2 km Železný Brod,,stará škola JN 8001  8:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10969 29 3 km Železný Brod,Hrubá Horka,křiž. JN 8001  8:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 10968 26 4 km Železný Brod,Hrubá Horka, JN 8001  8:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13492 25 6 km Železný Brod,Jirkov,Střevelná JN 8012  8:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13489 24 7 km Železný Brod,Jirkov, JN 8012  8:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13491 23 8 km Železný Brod,Jirkov,u lomu JN 8012  8:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13315 22 10 km Jílové u Držkova,,hor.ves (stanoviště 4) JN 8013  8:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29162 21 11 km Radčice,, JN 8007  8:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19393 20 13 km Loužnice,,pošta JN 8010  8:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19392 19 13 km Loužnice,, (stanoviště 1) JN 8010  8:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7201 18 16 km Držkov,,nám. (stanoviště 4) JN 8015  8:57  9:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41472 17 17 km Zásada,,Plchov (stanoviště 1) JN 8003  9:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41474 16 18 km Zásada,,škola JN 8003  9:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41469 15 19 km Zásada,,host. (stanoviště 2) JN 8003  9:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41471 14 19 km Zásada,,ORNELA JN 8003  9:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11295 13 21 km Pěnčín,Huť,Stanovsko JN 8008  9:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11293 12 22 km Pěnčín,Huť,náves JN 8008  9:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11294 11 22 km Pěnčín,Huť,křiž. JN 8008  9:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 6459 10 24 km Pěnčín,Dolní Černá Studnice, JN 8008  9:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51752 8 27 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,pošta (stanoviště 4) JN 1001  9:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40468 7 27 km Jablonec n.Nisou,Vrkoslavice, (stanoviště 2) JN 1001  9:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51746 6 29 km Jablonec n.Nisou,,Revoluční JN 1001  9:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 5 29 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001  9:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 1 30 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště V) JN 1001  9:29 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,