DETAIL spoje: 530852 / 1

Základní informace:

Linka: 530852IDOS
Název: Tanvald-Velké Hamry-Zbytky-Zásada-Držkov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 35427 1 0 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 2) JN 7001  5:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 2 1 km Tanvald,,centrum (stanoviště 3) JN 7001  5:11  5:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32291 6 2 km Smržovka,,křiž. JN 7001  5:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38663 7 4 km Velké Hamry,,Pirochova vila JN 7017  5:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38667 12 4 km Velké Hamry,,u Laurinů JN 7017  5:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38666 13 5 km Velké Hamry,,sokolovna JN 7017  5:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38669 14 6 km Velké Hamry,,u Richtrů JN 7017  5:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41473 15 6 km Zásada,,Šisovna JN 8003  5:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41470 16 8 km Zásada,,křiž. JN 8003  5:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41474 17 8 km Zásada,,škola JN 8003  5:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7201 25 10 km Držkov,,nám. JN 8015  5:27 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 28.12.2020 do 31.12.2020