DETAIL spoje: 530852 / 11

Základní informace:

Linka: 530852IDOS
Název: Tanvald-Velké Hamry-Zbytky-Zásada-Držkov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 35427 1 0 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 2) JN 7001 13:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 2 1 km Tanvald,,centrum (stanoviště 3) JN 7001 13:40 13:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38661 3 3 km Velké Hamry,,Lidový dům JN 7003 13:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38662 4 3 km Velké Hamry,,nám. JN 7003 13:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56800 5 4 km Velké Hamry,,škola JN 7003 13:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38663 7 6 km Velké Hamry,,Pirochova vila JN 7017 13:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38665 8 7 km Velké Hamry,,rozc.Zbytky JN 7017 13:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38664 9 7 km Velké Hamry,,pod Muchovem JN 7017 13:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38668 10 8 km Velké Hamry,,u Nováků JN 7017 14:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41475 11 9 km Zásada,,Zbytky JN 7017 14:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38667 12 12 km Velké Hamry,,u Laurinů JN 7017 14:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38666 13 13 km Velké Hamry,,sokolovna JN 7017 14:11 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 23.12.2020 do 31.12.2020, od 29.1.2021 do 5.2.2021, 1.4.2021, od 1.7.2021 do 31.8.2021, od 27.10.2021 do 29.10.2021