DETAIL spoje: 530852 / 13

Základní informace:

Linka: 530852IDOS
Název: Tanvald-Velké Hamry-Zbytky-Zásada-Držkov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 35427 1 0 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 2) JN 7001 14:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 2 1 km Tanvald,,centrum (stanoviště 3) JN 7001 14:37 14:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32291 6 2 km Smržovka,,křiž. JN 7001 14:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38663 7 4 km Velké Hamry,,Pirochova vila JN 7017 14:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38667 12 4 km Velké Hamry,,u Laurinů JN 7017 14:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38666 13 5 km Velké Hamry,,sokolovna JN 7017 14:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38669 14 6 km Velké Hamry,,u Richtrů JN 7017 14:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41473 15 6 km Zásada,,Šisovna JN 8003 14:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41470 16 8 km Zásada,,křiž. JN 8003 14:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41469 18 8 km Zásada,,host. JN 8003 14:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41471 19 9 km Zásada,,ORNELA JN 8003 14:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11295 20 10 km Pěnčín,Huť,Stanovsko JN 8008 14:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41471 21 12 km Zásada,,ORNELA JN 8003 15:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41469 22 12 km Zásada,,host. JN 8003 15:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41474 23 13 km Zásada,,škola JN 8003 15:05 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,