DETAIL spoje: 530852 / 3

Základní informace:

Linka: 530852IDOS
Název: Tanvald-Velké Hamry-Zbytky-Zásada-Držkov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 35427 1 0 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 2) JN 7001  6:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 2 1 km Tanvald,,centrum (stanoviště 3) JN 7001  6:25  6:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32291 6 2 km Smržovka,,křiž. JN 7001  6:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38663 7 4 km Velké Hamry,,Pirochova vila JN 7017  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38667 12 4 km Velké Hamry,,u Laurinů JN 7017  6:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38666 13 5 km Velké Hamry,,sokolovna JN 7017  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38669 14 6 km Velké Hamry,,u Richtrů JN 7017  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41473 15 6 km Zásada,,Šisovna JN 8003  6:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41470 16 8 km Zásada,,křiž. JN 8003  6:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41474 18 8 km Zásada,,škola JN 8003  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7201 20 10 km Držkov,,nám. JN 8015  6:49 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,