DETAIL spoje: 530852 / 56

Základní informace:

Linka: 530852IDOS
Název: Tanvald-Velké Hamry-Zbytky-Zásada-Držkov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7201 25 0 km Držkov,,nám. JN 8015  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41474 17 2 km Zásada,,škola JN 8003  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41470 16 2 km Zásada,,křiž. JN 8003  7:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41473 15 4 km Zásada,,Šisovna JN 8003  7:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38669 14 5 km Velké Hamry,,u Richtrů JN 7017  7:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38666 13 5 km Velké Hamry,,sokolovna JN 7017  7:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38667 12 6 km Velké Hamry,,u Laurinů JN 7017  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38663 7 7 km Velké Hamry,,Pirochova vila JN 7017  7:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32291 6 8 km Smržovka,,křiž. JN 7001  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 2 9 km Tanvald,,centrum (stanoviště 5) JN 7001  7:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 1 10 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 2) JN 7001  7:20 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- jede od 23.12.2020 do 31.12.2020, od 29.1.2021 do 5.2.2021, 1.4.2021, od 1.7.2021 do 31.8.2021, od 27.10.2021 do 29.10.2021