DETAIL spoje: 530852 / 6

Základní informace:

Linka: 530852IDOS
Název: Tanvald-Velké Hamry-Zbytky-Zásada-Držkov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7201 20 0 km Držkov,,nám. JN 8015  7:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41474 18 2 km Zásada,,škola JN 8003  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41475 17 5 km Zásada,,Zbytky JN 7017  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41470 16 8 km Zásada,,křiž. JN 8003  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41473 15 10 km Zásada,,Šisovna JN 8003  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38669 14 11 km Velké Hamry,,u Richtrů JN 7017  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38666 13 11 km Velké Hamry,,sokolovna JN 7017  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38667 12 12 km Velké Hamry,,u Laurinů JN 7017  7:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38663 7 13 km Velké Hamry,,Pirochova vila JN 7017  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56800 5 15 km Velké Hamry,,škola JN 7003  7:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38662 4 16 km Velké Hamry,,nám. JN 7003  7:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38661 3 17 km Velké Hamry,,Lidový dům JN 7003  7:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 2 18 km Tanvald,,centrum (stanoviště 5) JN 7001  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 1 19 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 2) JN 7001  7:39 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 21.12.2019 do 5.1.2020, 31.1.2020, od 9.3.2020 do 31.8.2020, od 28.10.2020 do 1.11.2020