DETAIL spoje: 530852 / 6

Základní informace:

Linka: 530852IDOS
Název: Tanvald-Velké Hamry-Zbytky-Zásada-Držkov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 7201 19 0 km Držkov,,nám. JN 8015  7:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41474 17 2 km Zásada,,škola JN 8003  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41470 16 2 km Zásada,,křiž. JN 8003  7:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41473 15 4 km Zásada,,Šisovna JN 8003  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38669 14 5 km Velké Hamry,,u Richtrů JN 7017  7:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38666 13 5 km Velké Hamry,,sokolovna JN 7017  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38667 12 6 km Velké Hamry,,u Laurinů JN 7017  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38663 7 7 km Velké Hamry,,Pirochova vila JN 7017  7:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 32291 6 8 km Smržovka,,křiž. JN 7001  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 2 9 km Tanvald,,centrum (stanoviště 5) JN 7001  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 1 10 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 2) JN 7001  7:25 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,