DETAIL spoje: 530852 / 7

Základní informace:

Linka: 530852IDOS
Název: Tanvald-Velké Hamry-Zbytky-Zásada-Držkov
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 35427 1 0 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 2) JN 7001 10:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 2 1 km Tanvald,,centrum (stanoviště 3) JN 7001 10:32 10:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38661 3 3 km Velké Hamry,,Lidový dům JN 7003 10:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38662 4 3 km Velké Hamry,,nám. JN 7003 10:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 56800 5 4 km Velké Hamry,,škola JN 7003 10:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38663 7 6 km Velké Hamry,,Pirochova vila JN 7017 10:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38667 12 7 km Velké Hamry,,u Laurinů JN 7017 10:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38666 13 7 km Velké Hamry,,sokolovna JN 7017 10:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38669 14 8 km Velké Hamry,,u Richtrů JN 7017 10:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41473 15 9 km Zásada,,Šisovna JN 8003 10:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41470 16 10 km Zásada,,křiž. JN 8003 10:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41474 17 11 km Zásada,,škola JN 8003 10:54 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,