DETAIL spoje: 530853 / 26

Základní informace:

Linka: 530853IDOS
Název: Tanvald-Velké Hamry-Držkov-Vlastiboř / Železný Brod
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 39778 20 0 km Vlastiboř,, JN 8004 14:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13314 19 1 km Jílové u Držkova,,dol.ves JN 8013 14:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13315 18 2 km Jílové u Držkova,,hor.ves (stanoviště 1) JN 8013 14:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 29162 16 3 km Radčice,, JN 8007 14:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19393 15 5 km Loužnice,,pošta JN 8010 14:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19392 14 5 km Loužnice,, (stanoviště 3) JN 8010 14:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41469 13 7 km Zásada,,host. (stanoviště 1) JN 8003 14:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41474 12 8 km Zásada,,škola JN 8003 14:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41472 11 9 km Zásada,,Plchov JN 8003 14:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7201 10 10 km Držkov,,nám. (stanoviště 2) JN 8015 14:20 14:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7202 9 11 km Držkov,,u Rydvalů (stanoviště 2) JN 8015 14:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26841 8 12 km Plavy,,u hřbitova (stanoviště 2) JN 7007 14:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26842 7 13 km Plavy,,žel.zast. (stanoviště 2) JN 7007 14:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26840 6 13 km Plavy,,křiž. (stanoviště 2) JN 7007 14:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38662 4 15 km Velké Hamry,,nám. JN 7003 14:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38661 3 15 km Velké Hamry,,Lidový dům JN 7003 14:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 2 17 km Tanvald,,centrum (stanoviště 2) JN 7001 14:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 1 18 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 2) JN 7001 14:38 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,