DETAIL spoje: 530853 / 29

Základní informace:

Linka: 530853IDOS
Název: Tanvald-Velké Hamry-Držkov-Vlastiboř / Železný Brod
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 35427 1 0 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 2) JN 7001 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 2 1 km Tanvald,,centrum (stanoviště 2) JN 7001 14:42 14:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38661 3 3 km Velké Hamry,,Lidový dům JN 7003 14:47 14:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38662 4 3 km Velké Hamry,,nám. JN 7003 14:49 14:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 64388 5 5 km Velké Hamry,Bohdalovice, JN 7003 14:51 14:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26840 6 8 km Plavy,,křiž. (stanoviště 1) JN 7007 14:53 14:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26842 7 8 km Plavy,,žel.st. (stanoviště 1) JN 7007 14:55 14:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26841 8 9 km Plavy,,u hřbitova (stanoviště 1) JN 7007 14:56 14:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7202 9 10 km Držkov,,u Rydvalů (stanoviště 1) JN 8015 14:58 14:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 7201 10 11 km Držkov,,nám. (stanoviště 1) JN 8015 15:03 15:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13315 18 13 km Jílové u Držkova,,hor.ves (stanoviště 2) JN 8013 15:12 15:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13314 19 13 km Jílové u Držkova,,dol.ves JN 8013 15:13 15:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39778 20 15 km Vlastiboř,, JN 8004 15:15 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,