DETAIL spoje: 530953 / 1

Základní informace:

Linka: 530953IDOS
Název: Tanvald-Plavy-Zlatá Olešnice-Vysoké n.Jiz.-Jilemnice-Vrchlabí
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 40885 19 0 km Vysoké n.Jiz.,,nám. (stanoviště 1) SM 9104  4:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40886 20 1 km Vysoké n.Jiz.,,nemocnice SM 9104  4:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30015 21 3 km Roprachtice,,rozc. SM 9030  4:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30018 22 4 km Roprachtice,,u Šindelářů SM 9030  4:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30016 23 5 km Roprachtice,,u Farských SM 9030  5:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30017 24 5 km Roprachtice,,U Stanislava SM 9030  5:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27569 25 7 km Poniklá,,Přívlaka SM 9010  5:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27567 26 9 km Poniklá,,Na Mejtě SM 9010  5:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39441 27 11 km Víchová n.Jiz.,Horní Sytová,most SM 9022  5:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39442 28 12 km Víchová n.Jiz.,Horní Sytová,statek SM 9006  5:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39437 29 12 km Víchová n.Jiz.,, SM 9006  5:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13306 30 13 km Jilemnice,Hrabačov,CUTISIN SM 9001  5:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 31 14 km Jilemnice,Hrabačov,křiž. SM 9001  5:14  5:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9678 38 18 km Horní Branná,Valteřice, (stanoviště 2) SM 9018  5:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40436 39 22 km Vrchlabí,,pivovar TU 9051  5:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 40 23 km Vrchlabí,,aut.st. (stanoviště 9) TU 9051  5:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55329 41 24 km Vrchlabí,,Škoda Auto TU 9051  5:34 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,