DETAIL spoje: 530953 / 13

Základní informace:

Linka: 530953IDOS
Název: Tanvald-Plavy-Zlatá Olešnice-Vysoké n.Jiz.-Jilemnice-Vrchlabí
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 35427 1 0 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 2) JN 7001 12:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 2 1 km Tanvald,,centrum (stanoviště 2) JN 7001 12:20 12:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38661 3 3 km Velké Hamry,,Lidový dům JN 7003 12:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38662 4 3 km Velké Hamry,,nám. JN 7003 12:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26840 6 5 km Plavy,,křiž. (stanoviště 1) JN 7007 12:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8437 7 5 km Plavy,Haratice, JN 7007 12:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8438 8 7 km Plavy,Haratice,U lipky JN 7007 12:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41901 9 8 km Zlatá Olešnice,,host.Na Vrších JN 7018 12:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41903 12 9 km Zlatá Olešnice,,pošta JN 7018 12:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41902 13 9 km Zlatá Olešnice,,odb.Stanový JN 7018 12:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40891 14 13 km Vysoké n.Jiz.,Sklenařice,host.Mexiko SM 9102 12:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40887 18 15 km Vysoké n.Jiz.,,odb.Stanový SM 9104 12:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40885 19 16 km Vysoké n.Jiz.,,nám. (stanoviště 1) SM 9104 12:55 13:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40886 20 16 km Vysoké n.Jiz.,,nemocnice SM 9104 13:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30015 21 19 km Roprachtice,,rozc. SM 9030 13:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30018 22 20 km Roprachtice,,u Šindelářů SM 9030 13:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30016 23 20 km Roprachtice,,u Farských SM 9030 13:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30017 24 21 km Roprachtice,,U Stanislava SM 9030 13:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27569 25 23 km Poniklá,,Přívlaka SM 9010 13:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27567 26 25 km Poniklá,,Na Mejtě SM 9010 13:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39441 27 27 km Víchová n.Jiz.,Horní Sytová,most SM 9022 13:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39442 28 27 km Víchová n.Jiz.,Horní Sytová,statek SM 9006 13:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39437 29 28 km Víchová n.Jiz.,, SM 9006 13:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13306 30 29 km Jilemnice,Hrabačov,CUTISIN SM 9001 13:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 31 30 km Jilemnice,Hrabačov,křiž. SM 9001 13:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13305 32 31 km Jilemnice,Hrabačov, SM 9001 13:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 33 32 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 3) SM 9001 13:27 13:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 37 34 km Jilemnice,Hrabačov,křiž. SM 9001 13:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9678 38 38 km Horní Branná,Valteřice, (stanoviště 2) SM 9018 13:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40436 39 42 km Vrchlabí,,pivovar TU 9051 13:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 40 43 km Vrchlabí,,aut.st. (stanoviště 9) TU 9051 13:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55329 41 44 km Vrchlabí,,Škoda Auto TU 9051 13:45 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,