DETAIL spoje: 530953 / 20

Základní informace:

Linka: 530953IDOS
Název: Tanvald-Plavy-Zlatá Olešnice-Vysoké n.Jiz.-Jilemnice-Vrchlabí
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 55329 41 0 km Vrchlabí,,Škoda Auto TU 9051 14:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40418 40 1 km Vrchlabí,,aut.st. (stanoviště 5) TU 9051 14:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40436 39 2 km Vrchlabí,,pivovar TU 9051 14:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9678 38 6 km Horní Branná,Valteřice, (stanoviště 1) SM 9018 14:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 31 10 km Jilemnice,Hrabačov,křiž. SM 9001 14:42 14:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13306 30 10 km Jilemnice,Hrabačov,CUTISIN SM 9001 14:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39437 29 11 km Víchová n.Jiz.,, SM 9006 14:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39442 28 12 km Víchová n.Jiz.,Horní Sytová,statek SM 9006 14:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39441 27 13 km Víchová n.Jiz.,Horní Sytová,most SM 9022 14:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27567 26 15 km Poniklá,,Na Mejtě SM 9010 14:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27569 25 17 km Poniklá,,Přívlaka SM 9010 14:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30017 24 18 km Roprachtice,,U Stanislava SM 9030 14:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30016 23 19 km Roprachtice,,u Farských SM 9030 14:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30018 22 20 km Roprachtice,,u Šindelářů SM 9030 14:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30015 21 21 km Roprachtice,,rozc. SM 9030 14:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40886 20 23 km Vysoké n.Jiz.,,nemocnice SM 9104 15:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40885 19 24 km Vysoké n.Jiz.,,nám. (stanoviště 2) SM 9104 15:04 15:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40887 18 25 km Vysoké n.Jiz.,,odb.Stanový SM 9104 15:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40891 14 27 km Vysoké n.Jiz.,Sklenařice,host.Mexiko SM 9102 15:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41902 13 30 km Zlatá Olešnice,,odb.Stanový JN 7018 15:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41903 12 31 km Zlatá Olešnice,,pošta JN 7018 15:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41901 9 32 km Zlatá Olešnice,,host.Na Vrších JN 7018 15:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8438 8 33 km Plavy,Haratice,U lipky JN 7007 15:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8437 7 34 km Plavy,Haratice, JN 7007 15:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26840 6 35 km Plavy,,křiž. (stanoviště 2) JN 7007 15:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38662 4 36 km Velké Hamry,,nám. JN 7003 15:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38661 3 37 km Velké Hamry,,Lidový dům JN 7003 15:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 2 39 km Tanvald,,centrum (stanoviště 1) JN 7001 15:39 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,