DETAIL spoje: 530953 / 28

Základní informace:

Linka: 530953IDOS
Název: Tanvald-Plavy-Zlatá Olešnice-Vysoké n.Jiz.-Jilemnice-Vrchlabí
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13298 33 0 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 8) SM 9001 18:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13305 32 1 km Jilemnice,Hrabačov, SM 9001 18:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 31 2 km Jilemnice,Hrabačov,křiž. SM 9001 18:38 18:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13306 30 3 km Jilemnice,Hrabačov,CUTISIN SM 9001 18:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39437 29 4 km Víchová n.Jiz.,, SM 9006 18:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39442 28 5 km Víchová n.Jiz.,Horní Sytová,statek SM 9006 18:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39441 27 5 km Víchová n.Jiz.,Horní Sytová,most SM 9022 18:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27567 26 7 km Poniklá,,Na Mejtě SM 9010 18:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27569 25 9 km Poniklá,,Přívlaka SM 9010 18:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30017 24 11 km Roprachtice,,U Stanislava SM 9030 18:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30016 23 12 km Roprachtice,,u Farských SM 9030 18:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30018 22 13 km Roprachtice,,u Šindelářů SM 9030 18:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30015 21 13 km Roprachtice,,rozc. SM 9030 18:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40886 20 16 km Vysoké n.Jiz.,,nemocnice SM 9104 18:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40885 19 16 km Vysoké n.Jiz.,,nám. (stanoviště 2) SM 9104 19:04 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 28.12.2020 do 31.12.2020