DETAIL spoje: 530953 / 29

Základní informace:

Linka: 530953IDOS
Název: Tanvald-Plavy-Zlatá Olešnice-Vysoké n.Jiz.-Jilemnice-Vrchlabí
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 40885 19 0 km Vysoké n.Jiz.,,nám. (stanoviště 1) SM 9104 19:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40886 20 0 km Vysoké n.Jiz.,,nemocnice SM 9104 19:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30015 21 3 km Roprachtice,,rozc. SM 9030 19:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30018 22 4 km Roprachtice,,u Šindelářů SM 9030 19:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30016 23 4 km Roprachtice,,u Farských SM 9030 19:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30017 24 5 km Roprachtice,,U Stanislava SM 9030 19:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27569 25 7 km Poniklá,,Přívlaka SM 9010 19:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27567 26 9 km Poniklá,,Na Mejtě SM 9010 19:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39441 27 11 km Víchová n.Jiz.,Horní Sytová,most SM 9022 19:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39442 28 11 km Víchová n.Jiz.,Horní Sytová,statek SM 9006 19:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39437 29 12 km Víchová n.Jiz.,, SM 9006 19:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13306 30 13 km Jilemnice,Hrabačov,CUTISIN SM 9001 19:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 31 14 km Jilemnice,Hrabačov,křiž. SM 9001 19:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13305 32 15 km Jilemnice,Hrabačov, SM 9001 19:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 33 16 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 3) SM 9001 19:44 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 28.12.2020 do 31.12.2020