DETAIL spoje: 530953 / 3

Základní informace:

Linka: 530953IDOS
Název: Tanvald-Plavy-Zlatá Olešnice-Vysoké n.Jiz.-Jilemnice-Vrchlabí
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 35427 1 0 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 2) JN 7001  5:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 2 1 km Tanvald,,centrum (stanoviště 2) JN 7001  5:22  5:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38661 3 3 km Velké Hamry,,Lidový dům JN 7003  5:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38662 4 3 km Velké Hamry,,nám. JN 7003  5:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26840 6 5 km Plavy,,křiž. (stanoviště 1) JN 7007  5:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8437 7 5 km Plavy,Haratice, JN 7007  5:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8438 8 7 km Plavy,Haratice,U lipky JN 7007  5:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41901 9 8 km Zlatá Olešnice,,host.Na Vrších JN 7018  5:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41903 12 9 km Zlatá Olešnice,,pošta JN 7018  5:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41902 13 9 km Zlatá Olešnice,,odb.Stanový JN 7018  5:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40891 14 13 km Vysoké n.Jiz.,Sklenařice,host.Mexiko SM 9102  5:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40887 18 15 km Vysoké n.Jiz.,,odb.Stanový SM 9104  5:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40885 19 16 km Vysoké n.Jiz.,,nám. (stanoviště 1) SM 9104  5:55  6:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40886 20 17 km Vysoké n.Jiz.,,nemocnice SM 9104  6:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30015 21 19 km Roprachtice,,rozc. SM 9030  6:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30018 22 20 km Roprachtice,,u Šindelářů SM 9030  6:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30016 23 21 km Roprachtice,,u Farských SM 9030  6:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30017 24 22 km Roprachtice,,U Stanislava SM 9030  6:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27569 25 23 km Poniklá,,Přívlaka SM 9010  6:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27567 26 25 km Poniklá,,Na Mejtě SM 9010  6:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39441 27 27 km Víchová n.Jiz.,Horní Sytová,most SM 9022  6:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39442 28 28 km Víchová n.Jiz.,Horní Sytová,statek SM 9006  6:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39437 29 29 km Víchová n.Jiz.,, SM 9006  6:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13306 30 30 km Jilemnice,Hrabačov,CUTISIN SM 9001  6:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 31 31 km Jilemnice,Hrabačov,křiž. SM 9001  6:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13305 32 31 km Jilemnice,Hrabačov, SM 9001  6:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13298 33 32 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 9) SM 9001  6:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52045 34 33 km Jilemnice,,ZŠ SM 9001  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52044 35 33 km Jilemnice,,nemocnice SM 9001  6:32 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,