DETAIL spoje: 530953 / 4

Základní informace:

Linka: 530953IDOS
Název: Tanvald-Plavy-Zlatá Olešnice-Vysoké n.Jiz.-Jilemnice-Vrchlabí
Dopravce: BusLine LK s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna PAD Jablonec nad Nisou

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 13298 33 0 km Jilemnice,,aut.nádr. (stanoviště 8) SM 9001  5:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13305 32 1 km Jilemnice,Hrabačov, SM 9001  5:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13307 31 2 km Jilemnice,Hrabačov,křiž. SM 9001  5:33  5:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 13306 30 3 km Jilemnice,Hrabačov,CUTISIN SM 9001  5:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39437 29 4 km Víchová n.Jiz.,, SM 9006  5:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39442 28 5 km Víchová n.Jiz.,Horní Sytová,statek SM 9006  5:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 39441 27 5 km Víchová n.Jiz.,Horní Sytová,most SM 9022  5:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27567 26 7 km Poniklá,,Na Mejtě SM 9010  5:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 27569 25 9 km Poniklá,,Přívlaka SM 9010  5:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30017 24 11 km Roprachtice,,U Stanislava SM 9030  5:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30016 23 12 km Roprachtice,,u Farských SM 9030  5:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30018 22 13 km Roprachtice,,u Šindelářů SM 9030  5:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 30015 21 13 km Roprachtice,,rozc. SM 9030  5:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40886 20 16 km Vysoké n.Jiz.,,nemocnice SM 9104  5:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40885 19 16 km Vysoké n.Jiz.,,nám. (stanoviště 2) SM 9104  5:56  6:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40887 18 17 km Vysoké n.Jiz.,,odb.Stanový SM 9104  6:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40891 14 19 km Vysoké n.Jiz.,Sklenařice,host.Mexiko SM 9102  6:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41902 13 23 km Zlatá Olešnice,,odb.Stanový JN 7018  6:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41903 12 23 km Zlatá Olešnice,,pošta JN 7018  6:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 41901 9 24 km Zlatá Olešnice,,host.Na Vrších JN 7018  6:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8438 8 25 km Plavy,Haratice,U lipky JN 7007  6:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 8437 7 27 km Plavy,Haratice, JN 7007  6:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 26840 6 27 km Plavy,,křiž. (stanoviště 2) JN 7007  6:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 63439 5 28 km Velké Hamry,,žel.st. JN 7003  6:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38662 4 29 km Velké Hamry,,nám. JN 7003  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 38661 3 29 km Velké Hamry,,Lidový dům JN 7003  6:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35416 2 31 km Tanvald,,centrum (stanoviště 1) JN 7001  6:35  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 35427 1 32 km Tanvald,,Terminál u žel.st. (stanoviště 1) JN 7001  6:41 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,