DETAIL spoje: 535101 / 109

Základní informace:

Linka: 535101IDOS
Název: Bedřichov-Janov nad Nisou-Autobusové nádraží-Kokonín-Rychnov u Jablonce nad Nisou
Dopravce: BusLine MHD Jablonecko s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna MHD Jablonec n.N.

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51759 5 0 km Janov n.Nisou,,samoobsluha JN 1012 21:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51760 6 1 km Janov n.Nisou,,pošta JN 1012 21:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51280 7 1 km Janov n.Nisou,,hotel Praha JN 1012 21:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51761 8 1 km Janov n.Nisou,,transf. JN 1012 21:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51762 9 2 km Janov n.Nisou,,Modrý Dunaj JN 1012 21:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51763 10 2 km Janov n.Nisou,,Hraničná JN 1012 21:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53341 11 3 km Janov n.Nisou,Loučná, JN 1012 21:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51279 12 4 km Jablonec n.Nisou,,Janovská Silka JN 1001 21:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51747 13 4 km Jablonec n.Nisou,,sídl.Janovská JN 1001 21:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12450 14 4 km Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Ostrý Roh JN 1001 21:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51726 15 5 km Jablonec n.Nisou,Mšeno,U Jelena JN 1001 21:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12449 16 5 km Jablonec n.Nisou,Mšeno,škola JN 1001 21:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51725 17 6 km Jablonec n.Nisou,Mšeno,kaplička JN 1001 21:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12446 18 6 km Jablonec n.Nisou,,Jablonex JN 1001 21:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12433 19 7 km Jablonec n.Nisou,,Horní nám. JN 1001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51744 20 8 km Jablonec n.Nisou,,Obchodní akademie JN 1001 21:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 22 8 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 3) JN 1001 21:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51740 23 8 km Jablonec n.Nisou,,Kamenná JN 1001 21:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12441 24 8 km Jablonec n.Nisou,,Pražská JN 1001 21:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 25 8 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001 21:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51750 26 9 km Jablonec n.Nisou,,Turnovská JN 1001 21:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51746 27 10 km Jablonec n.Nisou,,Revoluční JN 1001 21:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51745 28 10 km Jablonec n.Nisou,,Pod pivovarem JN 1001 21:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40468 29 11 km Jablonec n.Nisou,Vrkoslavice, JN 1001 21:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51751 30 11 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,Horní Kokonín JN 1001 21:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51752 31 12 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,pošta JN 1001 21:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51753 32 12 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,sokolovna JN 1001 21:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51754 33 13 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,IMP JN 1001 21:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51755 34 16 km Pulečný,, JN 1013 22:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51756 35 16 km Rychnov u Jablonce n.Nisou,,Lidový dům JN 1013 22:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51757 36 17 km Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nám. JN 1013 22:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51758 37 18 km Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. JN 1013 22:07 IDOS

Časové omezení spoje:


- nejede 24.12.2019, 31.12.2019