DETAIL spoje: 535101 / 114

Základní informace:

Linka: 535101IDOS
Název: Bedřichov-Janov nad Nisou-Autobusové nádraží-Kokonín-Rychnov u Jablonce nad Nisou
Dopravce: BusLine MHD Jablonecko s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna MHD Jablonec n.N.

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51758 37 0 km Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. JN 1013 22:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51757 36 0 km Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nám. JN 1013 22:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51756 35 1 km Rychnov u Jablonce n.Nisou,,Lidový dům JN 1013 22:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51755 34 2 km Pulečný,, JN 1013 22:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51754 33 4 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,IMP JN 1001 22:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51753 32 5 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,sokolovna JN 1001 22:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51752 31 5 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,pošta JN 1001 22:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51751 30 6 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,Horní Kokonín JN 1001 22:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40468 29 6 km Jablonec n.Nisou,Vrkoslavice, JN 1001 22:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51745 28 7 km Jablonec n.Nisou,,Pod pivovarem JN 1001 22:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51746 27 7 km Jablonec n.Nisou,,Revoluční JN 1001 22:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 25 8 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001 22:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12441 24 9 km Jablonec n.Nisou,,Pražská JN 1001 22:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 22 10 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 10) JN 1001 22:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51740 21 10 km Jablonec n.Nisou,,Kamenná JN 1001 22:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51744 20 10 km Jablonec n.Nisou,,Obchodní akademie JN 1001 22:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12433 19 11 km Jablonec n.Nisou,,Horní nám. JN 1001 22:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12446 18 12 km Jablonec n.Nisou,,Jablonex JN 1001 22:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51725 17 12 km Jablonec n.Nisou,Mšeno,kaplička JN 1001 22:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12449 16 13 km Jablonec n.Nisou,Mšeno,škola JN 1001 22:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51726 15 13 km Jablonec n.Nisou,Mšeno,U Jelena JN 1001 22:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12450 14 14 km Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Ostrý Roh JN 1001 22:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51747 13 14 km Jablonec n.Nisou,,sídl.Janovská JN 1001 22:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51279 12 15 km Jablonec n.Nisou,,Janovská Silka JN 1001 22:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53341 11 15 km Janov n.Nisou,Loučná, JN 1012 22:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51763 10 16 km Janov n.Nisou,,Hraničná JN 1012 23:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51762 9 16 km Janov n.Nisou,,Modrý Dunaj JN 1012 23:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51761 8 17 km Janov n.Nisou,,transf. JN 1012 23:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51280 7 17 km Janov n.Nisou,,hotel Praha JN 1012 23:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51760 6 18 km Janov n.Nisou,,pošta JN 1012 23:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51759 5 18 km Janov n.Nisou,,samoobsluha JN 1012 23:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51766 4 19 km Bedřichov,,úpravna vody JN 1023 23:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51765 3 20 km Bedřichov,,u bowlingu JN 1023 23:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51764 2 21 km Bedřichov,,u obecního úřadu JN 1023 23:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 660 1 21 km Bedřichov,, JN 1023 23:13 IDOS

Časové omezení spoje:


- nejede 24.12.2019, 31.12.2019