DETAIL spoje: 535101 / 18

Základní informace:

Linka: 535101IDOS
Název: Bedřichov-Janov nad Nisou-Autobusové nádraží-Kokonín-Rychnov u Jablonce nad Nisou
Dopravce: BusLine MHD Jablonecko s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna MHD Jablonec n.N.

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51758 37 0 km Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. JN 1013  6:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51757 36 0 km Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nám. JN 1013  6:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51756 35 1 km Rychnov u Jablonce n.Nisou,,Lidový dům JN 1013  6:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51755 34 2 km Pulečný,, JN 1013  6:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51754 33 4 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,IMP JN 1001  6:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51753 32 5 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,sokolovna JN 1001  6:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51752 31 5 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,pošta JN 1001  6:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51751 30 6 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,Horní Kokonín JN 1001  6:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40468 29 6 km Jablonec n.Nisou,Vrkoslavice, JN 1001  6:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51745 28 7 km Jablonec n.Nisou,,Pod pivovarem JN 1001  6:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51746 27 7 km Jablonec n.Nisou,,Revoluční JN 1001  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 25 8 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12441 24 9 km Jablonec n.Nisou,,Pražská JN 1001  6:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 22 10 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 10) JN 1001  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51740 21 10 km Jablonec n.Nisou,,Kamenná JN 1001  6:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51744 20 10 km Jablonec n.Nisou,,Obchodní akademie JN 1001  6:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12433 19 11 km Jablonec n.Nisou,,Horní nám. JN 1001  6:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12446 18 12 km Jablonec n.Nisou,,Jablonex JN 1001  6:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51725 17 12 km Jablonec n.Nisou,Mšeno,kaplička JN 1001  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12449 16 13 km Jablonec n.Nisou,Mšeno,škola JN 1001  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51726 15 13 km Jablonec n.Nisou,Mšeno,U Jelena JN 1001  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12450 14 14 km Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Ostrý Roh JN 1001  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51747 13 14 km Jablonec n.Nisou,,sídl.Janovská JN 1001  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51279 12 15 km Jablonec n.Nisou,,Janovská Silka JN 1001  6:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53341 11 15 km Janov n.Nisou,Loučná, JN 1012  7:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51763 10 16 km Janov n.Nisou,,Hraničná JN 1012  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51762 9 16 km Janov n.Nisou,,Modrý Dunaj JN 1012  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51761 8 17 km Janov n.Nisou,,transf. JN 1012  7:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51280 7 17 km Janov n.Nisou,,hotel Praha JN 1012  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51760 6 18 km Janov n.Nisou,,pošta JN 1012  7:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51759 5 18 km Janov n.Nisou,,samoobsluha JN 1012  7:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51766 4 19 km Bedřichov,,úpravna vody JN 1023  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51765 3 20 km Bedřichov,,u bowlingu JN 1023  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51764 2 21 km Bedřichov,,u obecního úřadu JN 1023  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 660 1 21 km Bedřichov,, JN 1023  7:16 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 29.10.2019 do 30.10.2019, od 23.12.2019 do 3.1.2020, 31.1.2020, od 9.3.2020 do 13.3.2020, 9.4.2020, od 1.7.2020 do 31.8.2020