DETAIL spoje: 535101 / 4

Základní informace:

Linka: 535101IDOS
Název: Bedřichov-Janov nad Nisou-Autobusové nádraží-Kokonín-Rychnov u Jablonce nad Nisou
Dopravce: BusLine MHD Jablonecko s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna MHD Jablonec n.N.

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 12441 24 0 km Jablonec n.Nisou,,Pražská JN 1001  3:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 22 1 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 10) JN 1001  3:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51740 21 1 km Jablonec n.Nisou,,Kamenná JN 1001  3:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51744 20 1 km Jablonec n.Nisou,,Obchodní akademie JN 1001  3:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12433 19 2 km Jablonec n.Nisou,,Horní nám. JN 1001  3:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12446 18 3 km Jablonec n.Nisou,,Jablonex JN 1001  3:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51725 17 3 km Jablonec n.Nisou,Mšeno,kaplička JN 1001  3:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12449 16 4 km Jablonec n.Nisou,Mšeno,škola JN 1001  3:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51726 15 4 km Jablonec n.Nisou,Mšeno,U Jelena JN 1001  3:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12450 14 5 km Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Ostrý Roh JN 1001  3:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51747 13 5 km Jablonec n.Nisou,,sídl.Janovská JN 1001  3:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51279 12 6 km Jablonec n.Nisou,,Janovská Silka JN 1001  3:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53341 11 6 km Janov n.Nisou,Loučná, JN 1012  4:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51763 10 7 km Janov n.Nisou,,Hraničná JN 1012  4:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51762 9 7 km Janov n.Nisou,,Modrý Dunaj JN 1012  4:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51761 8 8 km Janov n.Nisou,,transf. JN 1012  4:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51280 7 8 km Janov n.Nisou,,hotel Praha JN 1012  4:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51760 6 9 km Janov n.Nisou,,pošta JN 1012  4:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51759 5 9 km Janov n.Nisou,,samoobsluha JN 1012  4:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51766 4 10 km Bedřichov,,úpravna vody JN 1023  4:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51765 3 11 km Bedřichov,,u bowlingu JN 1023  4:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51764 2 12 km Bedřichov,,u obecního úřadu JN 1023  4:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 660 1 12 km Bedřichov,, JN 1023  4:16 IDOS

Časové omezení spoje:


- nejede 25.12.2019, 1.1.2020