DETAIL spoje: 535101 / 60

Základní informace:

Linka: 535101IDOS
Název: Bedřichov-Janov nad Nisou-Autobusové nádraží-Kokonín-Rychnov u Jablonce nad Nisou
Dopravce: BusLine MHD Jablonecko s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna MHD Jablonec n.N.

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51758 37 0 km Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. JN 1013 13:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51757 36 0 km Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nám. JN 1013 13:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51756 35 1 km Rychnov u Jablonce n.Nisou,,Lidový dům JN 1013 13:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51755 34 2 km Pulečný,, JN 1013 13:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51754 33 4 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,IMP JN 1001 13:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51753 32 5 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,sokolovna JN 1001 14:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51752 31 5 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,pošta JN 1001 14:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51751 30 6 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,Horní Kokonín JN 1001 14:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40468 29 6 km Jablonec n.Nisou,Vrkoslavice, JN 1001 14:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51745 28 7 km Jablonec n.Nisou,,Pod pivovarem JN 1001 14:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51746 27 7 km Jablonec n.Nisou,,Revoluční JN 1001 14:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 25 8 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001 14:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12441 24 9 km Jablonec n.Nisou,,Pražská JN 1001 14:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 22 10 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 10) JN 1001 14:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51740 21 10 km Jablonec n.Nisou,,Kamenná JN 1001 14:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51744 20 10 km Jablonec n.Nisou,,Obchodní akademie JN 1001 14:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12433 19 11 km Jablonec n.Nisou,,Horní nám. JN 1001 14:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12446 18 12 km Jablonec n.Nisou,,Jablonex JN 1001 14:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51725 17 12 km Jablonec n.Nisou,Mšeno,kaplička JN 1001 14:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12449 16 13 km Jablonec n.Nisou,Mšeno,škola JN 1001 14:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51726 15 13 km Jablonec n.Nisou,Mšeno,U Jelena JN 1001 14:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12450 14 14 km Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Ostrý Roh JN 1001 14:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51747 13 14 km Jablonec n.Nisou,,sídl.Janovská JN 1001 14:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51279 12 15 km Jablonec n.Nisou,,Janovská Silka JN 1001 14:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53341 11 15 km Janov n.Nisou,Loučná, JN 1012 14:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51763 10 16 km Janov n.Nisou,,Hraničná JN 1012 14:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51762 9 16 km Janov n.Nisou,,Modrý Dunaj JN 1012 14:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51761 8 17 km Janov n.Nisou,,transf. JN 1012 14:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51280 7 17 km Janov n.Nisou,,hotel Praha JN 1012 14:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51760 6 18 km Janov n.Nisou,,pošta JN 1012 14:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51759 5 18 km Janov n.Nisou,,samoobsluha JN 1012 14:37 IDOS

Časové omezení spoje:


- nejede od 25.12.2019 do 26.12.2019, od 30.12.2019 do 1.1.2020, od 4.1.2020 do 5.1.2020, od 11.1.2020 do 12.1.2020, od 18.1.2020 do 19.1.2020, od 25.1.2020 do 26.1.2020, od 1.2.2020 do 2.2.2020, od 8.2.2020 do 9.2.2020, od 15.2.2020 do 16.2.2020, od 22.2.2020 do 23.2.2020, od 29.2.2020 do 1.3.2020, od 7.3.2020 do 8.3.2020, od 14.3.2020 do 15.3.2020