DETAIL spoje: 535101 / 67

Základní informace:

Linka: 535101IDOS
Název: Bedřichov-Janov nad Nisou-Autobusové nádraží-Kokonín-Rychnov u Jablonce nad Nisou
Dopravce: BusLine MHD Jablonecko s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna MHD Jablonec n.N.

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 660 1 0 km Bedřichov,,centrální parkoviště JN 1023 14:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51764 2 0 km Bedřichov,,u obecního úřadu JN 1023 14:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51765 3 1 km Bedřichov,,u bowlingu JN 1023 14:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51766 4 2 km Bedřichov,,úpravna vody JN 1023 14:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51759 5 3 km Janov n.Nisou,,samoobsluha JN 1012 14:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51760 6 4 km Janov n.Nisou,,pošta JN 1012 14:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51280 7 4 km Janov n.Nisou,,hotel Praha JN 1012 14:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51761 8 4 km Janov n.Nisou,,transf. JN 1012 14:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51762 9 5 km Janov n.Nisou,,Modrý Dunaj JN 1012 14:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51763 10 5 km Janov n.Nisou,,Hraničná JN 1012 14:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53341 11 6 km Janov n.Nisou,Loučná, JN 1012 14:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51279 12 7 km Jablonec n.Nisou,,Janovská Silka JN 1001 14:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51747 13 7 km Jablonec n.Nisou,,sídl.Janovská JN 1001 14:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12450 14 7 km Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Ostrý Roh JN 1001 14:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51726 15 8 km Jablonec n.Nisou,Mšeno,U Jelena JN 1001 14:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12449 16 8 km Jablonec n.Nisou,Mšeno,škola JN 1001 14:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51725 17 9 km Jablonec n.Nisou,Mšeno,kaplička JN 1001 14:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12446 18 9 km Jablonec n.Nisou,,Jablonex JN 1001 14:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12433 19 10 km Jablonec n.Nisou,,Horní nám. JN 1001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51744 20 11 km Jablonec n.Nisou,,Obchodní akademie JN 1001 14:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 22 11 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 3) JN 1001 14:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51740 23 11 km Jablonec n.Nisou,,Kamenná JN 1001 14:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12441 24 11 km Jablonec n.Nisou,,Pražská JN 1001 14:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 25 11 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001 14:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51750 26 12 km Jablonec n.Nisou,,Turnovská JN 1001 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51746 27 13 km Jablonec n.Nisou,,Revoluční JN 1001 14:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51745 28 13 km Jablonec n.Nisou,,Pod pivovarem JN 1001 14:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 40468 29 14 km Jablonec n.Nisou,Vrkoslavice, JN 1001 14:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51751 30 14 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,Horní Kokonín JN 1001 14:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51752 31 15 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,pošta JN 1001 14:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51753 32 15 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,sokolovna JN 1001 14:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51754 33 16 km Jablonec n.Nisou,Kokonín,IMP JN 1001 14:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51755 34 19 km Pulečný,, JN 1013 15:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51756 35 19 km Rychnov u Jablonce n.Nisou,,Lidový dům JN 1013 15:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51757 36 20 km Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nám. JN 1013 15:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51758 37 21 km Rychnov u Jablonce n.Nisou,,nádr. JN 1013 15:07 IDOS

Časové omezení spoje: