DETAIL spoje: 535101 / 989

Základní informace:

Linka: 535101IDOS
Název: Bedřichov-Janov nad Nisou-Autobusové nádraží-Kokonín-Rychnov u Jablonce nad Nisou
Dopravce: BusLine MHD Jablonecko s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna MHD Jablonec n.N.

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51759 5 0 km Janov n.Nisou,,samoobsluha JN 1012 18:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51760 6 1 km Janov n.Nisou,,pošta JN 1012 18:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51280 7 1 km Janov n.Nisou,,hotel Praha JN 1012 18:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51761 8 1 km Janov n.Nisou,,transf. JN 1012 18:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51762 9 2 km Janov n.Nisou,,Modrý Dunaj JN 1012 18:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51763 10 2 km Janov n.Nisou,,Hraničná JN 1012 18:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53341 11 3 km Janov n.Nisou,Loučná, JN 1012 18:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51279 12 4 km Jablonec n.Nisou,,Janovská Silka JN 1001 18:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51747 13 4 km Jablonec n.Nisou,,sídl.Janovská JN 1001 18:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12450 14 4 km Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Ostrý Roh JN 1001 18:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51726 15 5 km Jablonec n.Nisou,Mšeno,U Jelena JN 1001 18:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12449 16 5 km Jablonec n.Nisou,Mšeno,škola JN 1001 18:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51725 17 6 km Jablonec n.Nisou,Mšeno,kaplička JN 1001 18:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12446 18 6 km Jablonec n.Nisou,,Jablonex JN 1001 18:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12433 19 7 km Jablonec n.Nisou,,Horní nám. JN 1001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51744 20 8 km Jablonec n.Nisou,,Obchodní akademie JN 1001 18:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 22 8 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 3) JN 1001 18:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51740 23 8 km Jablonec n.Nisou,,Kamenná JN 1001 18:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12441 24 8 km Jablonec n.Nisou,,Pražská JN 1001 18:48 IDOS

Časové omezení spoje:


- jede jen 31.12.2019