DETAIL spoje: 535104 / 103

Základní informace:

Linka: 535104IDOS
Název: Lukášov,Koruna-Rýnovice-Autobusové nádraží-Jablonecké Paseky-Lučany-Maxov,kostel
Dopravce: BusLine MHD Jablonecko s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna MHD Jablonec n.N.

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 47815 5 0 km Jablonec n.Nisou,Rýnovice,prům.zóna JN 1001  5:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54869 7 0 km Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Belgická JN 1001  5:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55777 8 1 km Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Nová osada JN 1001  5:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51732 9 2 km Jablonec n.Nisou,,Na Roli JN 1001  5:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51733 10 2 km Jablonec n.Nisou,,nem. JN 1001  5:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51734 11 2 km Jablonec n.Nisou,,Petra Bezruče JN 1001  5:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66600 15 2 km Jablonec n.Nisou,,ul.28.října JN 1001  5:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51744 16 2 km Jablonec n.Nisou,,Obchodní akademie JN 1001  5:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 17 3 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 5) JN 1001  5:44  5:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51735 18 4 km Jablonec n.Nisou,,Mlýnská JN 1001  5:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51737 19 5 km Jablonec n.Nisou,,Vysoká JN 1001  5:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51799 20 5 km Jablonec n.Nisou,,sídl.Šumava JN 1001  5:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51724 21 6 km Jablonec n.Nisou,,Březová JN 1001  5:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12452 23 6 km Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky, JN 1001  5:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51767 24 7 km Lučany n.Nisou,Jindřichov,odb. JN 1018  5:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19532 25 8 km Lučany n.Nisou,,Fatra JN 1018  5:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19534 26 9 km Lučany n.Nisou,,Blaník JN 1018  6:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53608 27 10 km Lučany n.Nisou,,škola JN 1018  6:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51795 28 10 km Lučany n.Nisou,,Horní Lučany JN 1018  6:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51796 29 11 km Lučany n.Nisou,,Horní Lučany pension JN 1018  6:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9835 30 12 km Lučany n.Nisou,Horní Maxov,křiž. JN 1011  6:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51793 31 12 km Lučany n.Nisou,Horní Maxov,Karlov JN 1011  6:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51794 32 14 km Lučany n.Nisou,Horní Maxov,kostel JN 1011  6:10 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,