DETAIL spoje: 535104 / 126

Základní informace:

Linka: 535104IDOS
Název: Lukášov,Koruna-Rýnovice-Autobusové nádraží-Jablonecké Paseky-Lučany-Maxov,kostel
Dopravce: BusLine MHD Jablonecko s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna MHD Jablonec n.N.

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53608 27 0 km Lučany n.Nisou,,škola JN 1018 16:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19534 26 1 km Lučany n.Nisou,,Blaník JN 1018 16:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19532 25 1 km Lučany n.Nisou,,Fatra JN 1018 17:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51767 24 3 km Lučany n.Nisou,Jindřichov,odb. JN 1018 17:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12452 23 4 km Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky, JN 1001 17:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51739 22 4 km Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP JN 1001 17:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51799 20 4 km Jablonec n.Nisou,,sídl.Šumava JN 1001 17:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51737 19 5 km Jablonec n.Nisou,,Vysoká JN 1001 17:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51735 18 6 km Jablonec n.Nisou,,Mlýnská JN 1001 17:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 17 6 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 4) JN 1001 17:14 17:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51740 14 6 km Jablonec n.Nisou,,Kamenná JN 1001 17:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51748 13 7 km Jablonec n.Nisou,,Mírové nám. JN 1001 17:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51749 12 7 km Jablonec n.Nisou,,Divadlo JN 1001 17:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51734 11 8 km Jablonec n.Nisou,,Petra Bezruče JN 1001 17:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51733 10 8 km Jablonec n.Nisou,,nem. JN 1001 17:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51732 9 8 km Jablonec n.Nisou,,Na Roli JN 1001 17:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55777 8 9 km Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Nová osada JN 1001 17:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54869 7 10 km Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Belgická JN 1001 17:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54870 3 10 km Jablonec n.Nisou,Rýnovice,křiž. JN 1001 17:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12448 2 10 km Jablonec n.Nisou,Lukášov,Cihelná JN 1001 17:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12447 1 11 km Jablonec n.Nisou,Lukášov,Koruna JN 1001 17:27 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,