DETAIL spoje: 535104 / 139

Základní informace:

Linka: 535104IDOS
Název: Lukášov,Koruna-Rýnovice-Autobusové nádraží-Jablonecké Paseky-Lučany-Maxov,kostel
Dopravce: BusLine MHD Jablonecko s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna MHD Jablonec n.N.

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 12447 1 0 km Jablonec n.Nisou,Lukášov,Koruna JN 1001 21:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12448 2 1 km Jablonec n.Nisou,Lukášov,Cihelná JN 1001 21:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54870 3 1 km Jablonec n.Nisou,Rýnovice,křiž. JN 1001 21:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54869 7 1 km Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Belgická JN 1001 21:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55777 8 2 km Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Nová osada JN 1001 21:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51732 9 3 km Jablonec n.Nisou,,Na Roli JN 1001 21:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51733 10 3 km Jablonec n.Nisou,,nem. JN 1001 21:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51734 11 3 km Jablonec n.Nisou,,Petra Bezruče JN 1001 21:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66600 15 3 km Jablonec n.Nisou,,ul.28.října JN 1001 21:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51744 16 3 km Jablonec n.Nisou,,Obchodní akademie JN 1001 21:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 17 4 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 5) JN 1001 21:44 21:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51735 18 5 km Jablonec n.Nisou,,Mlýnská JN 1001 21:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51736 19 5 km Jablonec n.Nisou,,kino Oko JN 1001 21:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51742 20 6 km Jablonec n.Nisou,,Mánesova JN 1001 21:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51799 21 6 km Jablonec n.Nisou,,sídl.Šumava JN 1001 21:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51724 22 7 km Jablonec n.Nisou,,Březová JN 1001 21:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12452 24 7 km Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky, JN 1001 21:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51767 25 8 km Lučany n.Nisou,Jindřichov,odb. JN 1018 21:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19532 26 9 km Lučany n.Nisou,,Fatra JN 1018 21:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19534 27 10 km Lučany n.Nisou,,Blaník JN 1018 22:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53608 28 11 km Lučany n.Nisou,,škola JN 1018 22:01 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,