DETAIL spoje: 535104 / 14

Základní informace:

Linka: 535104IDOS
Název: Lukášov,Koruna-Rýnovice-Autobusové nádraží-Jablonecké Paseky-Lučany-Maxov,kostel
Dopravce: BusLine MHD Jablonecko s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna MHD Jablonec n.N.

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51794 33 0 km Lučany n.Nisou,Horní Maxov,kostel JN 1011  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51793 32 1 km Lučany n.Nisou,Horní Maxov,Karlov JN 1011  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9835 31 1 km Lučany n.Nisou,Horní Maxov,křiž. JN 1011  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51796 30 2 km Lučany n.Nisou,,Horní Lučany pension JN 1018  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51795 29 3 km Lučany n.Nisou,,Horní Lučany JN 1018  7:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53608 28 3 km Lučany n.Nisou,,škola JN 1018  7:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19534 27 4 km Lučany n.Nisou,,Blaník JN 1018  7:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19532 26 4 km Lučany n.Nisou,,Fatra JN 1018  7:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51767 25 6 km Lučany n.Nisou,Jindřichov,odb. JN 1018  7:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12452 24 7 km Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky, JN 1001  7:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51739 23 7 km Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP JN 1001  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51799 21 7 km Jablonec n.Nisou,,sídl.Šumava JN 1001  7:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51742 20 8 km Jablonec n.Nisou,,Mánesova JN 1001  7:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51736 19 8 km Jablonec n.Nisou,,kino Oko JN 1001  7:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51735 18 9 km Jablonec n.Nisou,,Mlýnská JN 1001  7:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 17 9 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 4) JN 1001  7:44  7:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51740 14 9 km Jablonec n.Nisou,,Kamenná JN 1001  7:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51748 13 10 km Jablonec n.Nisou,,Mírové nám. JN 1001  7:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51749 12 10 km Jablonec n.Nisou,,Divadlo JN 1001  7:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51734 11 11 km Jablonec n.Nisou,,Petra Bezruče JN 1001  7:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51733 10 11 km Jablonec n.Nisou,,nem. JN 1001  7:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51732 9 11 km Jablonec n.Nisou,,Na Roli JN 1001  7:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55777 8 12 km Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Nová osada JN 1001  7:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54868 6 13 km Jablonec n.Nisou,Rýnovice,u výtopny JN 1001  7:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47815 5 13 km Jablonec n.Nisou,Rýnovice,prům.zóna JN 1001  7:56 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,