DETAIL spoje: 535104 / 23

Základní informace:

Linka: 535104IDOS
Název: Lukášov,Koruna-Rýnovice-Autobusové nádraží-Jablonecké Paseky-Lučany-Maxov,kostel
Dopravce: BusLine MHD Jablonecko s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna MHD Jablonec n.N.

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 47815 5 0 km Jablonec n.Nisou,Rýnovice,prům.zóna JN 1001  9:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54869 7 0 km Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Belgická JN 1001  9:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55777 8 1 km Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Nová osada JN 1001  9:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51732 9 2 km Jablonec n.Nisou,,Na Roli JN 1001  9:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51733 10 2 km Jablonec n.Nisou,,nem. JN 1001  9:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51734 11 2 km Jablonec n.Nisou,,Petra Bezruče JN 1001  9:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66600 15 2 km Jablonec n.Nisou,,ul.28.října JN 1001  9:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51744 16 2 km Jablonec n.Nisou,,Obchodní akademie JN 1001  9:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 17 3 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 5) JN 1001  9:14  9:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51735 18 4 km Jablonec n.Nisou,,Mlýnská JN 1001  9:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51736 19 4 km Jablonec n.Nisou,,kino Oko JN 1001  9:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51742 20 5 km Jablonec n.Nisou,,Mánesova JN 1001  9:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51799 21 5 km Jablonec n.Nisou,,sídl.Šumava JN 1001  9:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51724 22 6 km Jablonec n.Nisou,,Březová JN 1001  9:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12452 24 6 km Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky, JN 1001  9:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51767 25 7 km Lučany n.Nisou,Jindřichov,odb. JN 1018  9:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19532 26 8 km Lučany n.Nisou,,Fatra JN 1018  9:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19534 27 9 km Lučany n.Nisou,,Blaník JN 1018  9:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53608 28 10 km Lučany n.Nisou,,škola JN 1018  9:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51795 29 10 km Lučany n.Nisou,,Horní Lučany JN 1018  9:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51796 30 11 km Lučany n.Nisou,,Horní Lučany pension JN 1018  9:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9835 31 12 km Lučany n.Nisou,Horní Maxov,křiž. JN 1011  9:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51793 32 12 km Lučany n.Nisou,Horní Maxov,Karlov JN 1011  9:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51794 33 14 km Lučany n.Nisou,Horní Maxov,kostel JN 1011  9:40 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,