DETAIL spoje: 535104 / 4

Základní informace:

Linka: 535104IDOS
Název: Lukášov,Koruna-Rýnovice-Autobusové nádraží-Jablonecké Paseky-Lučany-Maxov,kostel
Dopravce: BusLine MHD Jablonecko s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna MHD Jablonec n.N.

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51794 33 0 km Lučany n.Nisou,Horní Maxov,kostel JN 1011  4:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51793 32 1 km Lučany n.Nisou,Horní Maxov,Karlov JN 1011  4:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 9835 31 1 km Lučany n.Nisou,Horní Maxov,křiž. JN 1011  4:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51796 30 2 km Lučany n.Nisou,,Horní Lučany pension JN 1018  4:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51795 29 3 km Lučany n.Nisou,,Horní Lučany JN 1018  4:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53608 28 3 km Lučany n.Nisou,,škola JN 1018  4:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19534 27 4 km Lučany n.Nisou,,Blaník JN 1018  4:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19532 26 4 km Lučany n.Nisou,,Fatra JN 1018  5:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51767 25 6 km Lučany n.Nisou,Jindřichov,odb. JN 1018  5:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12452 24 7 km Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky, JN 1001  5:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51739 23 7 km Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP JN 1001  5:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51799 21 7 km Jablonec n.Nisou,,sídl.Šumava JN 1001  5:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51742 20 8 km Jablonec n.Nisou,,Mánesova JN 1001  5:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51736 19 8 km Jablonec n.Nisou,,kino Oko JN 1001  5:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51735 18 9 km Jablonec n.Nisou,,Mlýnská JN 1001  5:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 17 9 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 4) JN 1001  5:14  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51740 14 9 km Jablonec n.Nisou,,Kamenná JN 1001  5:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51748 13 10 km Jablonec n.Nisou,,Mírové nám. JN 1001  5:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51749 12 10 km Jablonec n.Nisou,,Divadlo JN 1001  5:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51734 11 11 km Jablonec n.Nisou,,Petra Bezruče JN 1001  5:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51733 10 11 km Jablonec n.Nisou,,nem. JN 1001  5:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51732 9 11 km Jablonec n.Nisou,,Na Roli JN 1001  5:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55777 8 12 km Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Nová osada JN 1001  5:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54869 7 13 km Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Belgická JN 1001  5:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54870 3 13 km Jablonec n.Nisou,Rýnovice,křiž. JN 1001  5:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12448 2 13 km Jablonec n.Nisou,Lukášov,Cihelná JN 1001  5:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12447 1 14 km Jablonec n.Nisou,Lukášov,Koruna JN 1001  5:27 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,