DETAIL spoje: 535104 / 58

Základní informace:

Linka: 535104IDOS
Název: Lukášov,Koruna-Rýnovice-Autobusové nádraží-Jablonecké Paseky-Lučany-Maxov,kostel
Dopravce: BusLine MHD Jablonecko s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna MHD Jablonec n.N.

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53608 28 0 km Lučany n.Nisou,,škola JN 1018 18:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19534 27 1 km Lučany n.Nisou,,Blaník JN 1018 18:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19532 26 1 km Lučany n.Nisou,,Fatra JN 1018 18:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51767 25 3 km Lučany n.Nisou,Jindřichov,odb. JN 1018 18:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12452 24 4 km Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky, JN 1001 18:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51739 23 4 km Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,ELP JN 1001 18:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51799 21 4 km Jablonec n.Nisou,,sídl.Šumava JN 1001 18:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51742 20 5 km Jablonec n.Nisou,,Mánesova JN 1001 18:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51736 19 5 km Jablonec n.Nisou,,kino Oko JN 1001 18:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51735 18 6 km Jablonec n.Nisou,,Mlýnská JN 1001 18:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 17 6 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 4) JN 1001 18:44 18:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51740 14 6 km Jablonec n.Nisou,,Kamenná JN 1001 18:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51748 13 7 km Jablonec n.Nisou,,Mírové nám. JN 1001 18:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51749 12 7 km Jablonec n.Nisou,,Divadlo JN 1001 18:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51734 11 8 km Jablonec n.Nisou,,Petra Bezruče JN 1001 18:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51733 10 8 km Jablonec n.Nisou,,nem. JN 1001 18:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51732 9 8 km Jablonec n.Nisou,,Na Roli JN 1001 18:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55777 8 9 km Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Nová osada JN 1001 18:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54868 6 10 km Jablonec n.Nisou,Rýnovice,u výtopny JN 1001 18:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47815 5 10 km Jablonec n.Nisou,Rýnovice,prům.zóna JN 1001 18:56 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,