DETAIL spoje: 535104 / 7

Základní informace:

Linka: 535104IDOS
Název: Lukášov,Koruna-Rýnovice-Autobusové nádraží-Jablonecké Paseky-Lučany-Maxov,kostel
Dopravce: BusLine MHD Jablonecko s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna MHD Jablonec n.N.

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 12447 1 0 km Jablonec n.Nisou,Lukášov,Koruna JN 1001  4:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12448 2 1 km Jablonec n.Nisou,Lukášov,Cihelná JN 1001  5:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54870 3 1 km Jablonec n.Nisou,Rýnovice,křiž. JN 1001  5:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54869 7 1 km Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Belgická JN 1001  5:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55777 8 2 km Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Nová osada JN 1001  5:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51732 9 2 km Jablonec n.Nisou,,Na Roli JN 1001  5:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51733 10 3 km Jablonec n.Nisou,,nem. JN 1001  5:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51734 11 3 km Jablonec n.Nisou,,Petra Bezruče JN 1001  5:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 66600 15 3 km Jablonec n.Nisou,,ul.28.října JN 1001  5:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51744 16 3 km Jablonec n.Nisou,,Obchodní akademie JN 1001  5:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 17 4 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 5) JN 1001  5:14  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51735 18 5 km Jablonec n.Nisou,,Mlýnská JN 1001  5:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51736 19 5 km Jablonec n.Nisou,,kino Oko JN 1001  5:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51742 20 6 km Jablonec n.Nisou,,Mánesova JN 1001  5:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51799 21 6 km Jablonec n.Nisou,,sídl.Šumava JN 1001  5:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51724 22 7 km Jablonec n.Nisou,,Březová JN 1001  5:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12452 24 7 km Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky, JN 1001  5:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51767 25 8 km Lučany n.Nisou,Jindřichov,odb. JN 1018  5:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19532 26 9 km Lučany n.Nisou,,Fatra JN 1018  5:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 19534 27 10 km Lučany n.Nisou,,Blaník JN 1018  5:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53608 28 11 km Lučany n.Nisou,,škola JN 1018  5:31 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,