DETAIL spoje: 535119 / 8

Základní informace:

Linka: 535119IDOS
Název: Nádraží Jablonecké Paseky-Sídliště Šumava-Autobusové nádraží-Žižkův vrch
Dopravce: BusLine MHD Jablonecko s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna MHD Jablonec n.N.

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51768 18 0 km Jablonec n.Nisou,,Žižkův vrch JN 1001  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51769 17 0 km Jablonec n.Nisou,,Ještědská JN 1001  6:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51770 16 0 km Jablonec n.Nisou,,Skřivánčí JN 1001  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51771 15 1 km Jablonec n.Nisou,,Masná JN 1001  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51750 14 1 km Jablonec n.Nisou,,Turnovská JN 1001  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12445 13 2 km Jablonec n.Nisou,,u gymnázia JN 1001  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12441 12 2 km Jablonec n.Nisou,,Pražská JN 1001  6:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51740 11 2 km Jablonec n.Nisou,,Kamenná JN 1001  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 10 2 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 5) JN 1001  7:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51735 9 3 km Jablonec n.Nisou,,Mlýnská JN 1001  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51736 8 3 km Jablonec n.Nisou,,kino Oko JN 1001  7:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51737 6 4 km Jablonec n.Nisou,,Vysoká JN 1001  7:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51799 5 4 km Jablonec n.Nisou,,sídl.Šumava JN 1001  7:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51724 4 5 km Jablonec n.Nisou,,Březová JN 1001  7:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51722 2 5 km Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,Pasecké nám. JN 1001  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51721 1 6 km Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,nádr. JN 1001  7:11 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,