DETAIL spoje: 535121 / 5

Základní informace:

Linka: 535121IDOS
Název: ZIMNÍ VÍKENDOVÁ A PRÁZDNINOVÁ LINKA -Pražská-Hrabětice-Bedřichov-Pražská
Dopravce: BusLine MHD Jablonecko s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna MHD Jablonec n.N.

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 12441 1 0 km Jablonec n.Nisou,,Pražská JN 1001 11:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 2 0 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 10) JN 1001 11:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51740 3 0 km Jablonec n.Nisou,,Kamenná JN 1001 11:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51744 4 1 km Jablonec n.Nisou,,Obchodní akademie JN 1001 11:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12433 5 1 km Jablonec n.Nisou,,Horní nám. JN 1001 11:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12446 6 2 km Jablonec n.Nisou,,Jablonex JN 1001 11:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51725 7 2 km Jablonec n.Nisou,Mšeno,kaplička JN 1001 11:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12449 8 2 km Jablonec n.Nisou,Mšeno,škola JN 1001 11:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51726 9 3 km Jablonec n.Nisou,Mšeno,U Jelena JN 1001 11:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12450 10 3 km Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Ostrý Roh JN 1001 11:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51747 11 3 km Jablonec n.Nisou,,sídl.Janovská JN 1001 11:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51279 12 4 km Jablonec n.Nisou,,Janovská Silka JN 1001 11:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53341 13 5 km Janov n.Nisou,Loučná, JN 1012 11:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51763 14 5 km Janov n.Nisou,,Hraničná JN 1012 11:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51762 15 6 km Janov n.Nisou,,Modrý Dunaj JN 1012 11:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51761 16 6 km Janov n.Nisou,,transf. JN 1012 11:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51280 17 7 km Janov n.Nisou,,hotel Praha JN 1012 11:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51760 18 7 km Janov n.Nisou,,pošta JN 1012 11:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51759 19 7 km Janov n.Nisou,,samoobsluha JN 1012 11:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51766 20 9 km Bedřichov,,úpravna vody JN 1023 11:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52241 21 12 km Janov n.Nisou,Hrabětice,mačkárna JN 1019 12:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51942 22 13 km Janov n.Nisou,Hrabětice,kaplička JN 1019 12:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52241 23 14 km Janov n.Nisou,Hrabětice,mačkárna JN 1019 12:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51765 24 15 km Bedřichov,,u bowlingu JN 1023 12:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51764 25 16 km Bedřichov,,u obecního úřadu JN 1023 12:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 660 26 17 km Bedřichov,,centrální parkoviště JN 1023 12:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51764 27 17 km Bedřichov,,u obecního úřadu JN 1023 12:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51765 28 18 km Bedřichov,,u bowlingu JN 1023 12:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51766 29 19 km Bedřichov,,úpravna vody JN 1023 12:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51759 30 20 km Janov n.Nisou,,samoobsluha JN 1012 12:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51760 31 20 km Janov n.Nisou,,pošta JN 1012 12:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51280 32 21 km Janov n.Nisou,,hotel Praha JN 1012 12:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51761 33 21 km Janov n.Nisou,,transf. JN 1012 12:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51762 34 22 km Janov n.Nisou,,Modrý Dunaj JN 1012 12:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51763 35 22 km Janov n.Nisou,,Hraničná JN 1012 12:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53341 36 23 km Janov n.Nisou,Loučná, JN 1012 12:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51279 37 23 km Jablonec n.Nisou,,Janovská Silka JN 1001 12:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51747 38 24 km Jablonec n.Nisou,,sídl.Janovská JN 1001 12:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12450 39 24 km Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Ostrý Roh JN 1001 12:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51726 40 25 km Jablonec n.Nisou,Mšeno,U Jelena JN 1001 12:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12449 41 25 km Jablonec n.Nisou,Mšeno,škola JN 1001 12:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51725 42 26 km Jablonec n.Nisou,Mšeno,kaplička JN 1001 12:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12446 43 26 km Jablonec n.Nisou,,Jablonex JN 1001 12:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51744 44 27 km Jablonec n.Nisou,,Obchodní akademie JN 1001 12:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 45 28 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 3) JN 1001 12:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51740 46 28 km Jablonec n.Nisou,,Kamenná JN 1001 12:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12441 47 28 km Jablonec n.Nisou,,Pražská JN 1001 12:55 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,
- jede od 25.12.2019 do 15.3.2020
jede také 27.12.2019, 30.12.2019, 31.12.2019, 31.1.2020, 9.3.2020, 10.3.2020, 11.3.2020, 12.3.2020, 13.3.2020