DETAIL spoje: 535131 / 5

Základní informace:

Linka: 535131IDOS
Název: Hlavní nádraží-Novoveská-Nádraží Jablonecké Paseky-Mšeno,Arbesova-Pražská
Dopravce: BusLine MHD Jablonecko s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna MHD Jablonec n.N.

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 12430 5 0 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 5) JN 1001  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12428 6 1 km Jablonec n.Nisou,,ZŠ 5.května JN 1001  7:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51774 7 1 km Jablonec n.Nisou,,Jarní JN 1001  7:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12439 8 1 km Jablonec n.Nisou,,Novoveská JN 1001  7:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12438 9 2 km Jablonec n.Nisou,,nám.B.Němcové JN 1001  7:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51775 10 2 km Jablonec n.Nisou,,pod sídl. JN 1001  7:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51776 11 3 km Jablonec n.Nisou,,Spojovací JN 1001  7:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12452 12 3 km Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky, JN 1001  7:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51721 13 3 km Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,nádr. JN 1001  7:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51722 14 3 km Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky,Pasecké nám. JN 1001  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51723 15 4 km Jablonec n.Nisou,,Jeronýmova JN 1001  7:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51724 16 4 km Jablonec n.Nisou,,Březová JN 1001  7:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12432 17 5 km Jablonec n.Nisou,,Bižuterie JN 1001  7:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51784 18 5 km Jablonec n.Nisou,,U Přehrady JN 1001  7:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12446 19 6 km Jablonec n.Nisou,,Jablonex JN 1001  7:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51725 20 6 km Jablonec n.Nisou,Mšeno,kaplička JN 1001  7:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52478 21 6 km Jablonec n.Nisou,Mšeno,obch.centrum JN 1001  7:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52471 22 7 km Jablonec n.Nisou,Mšeno,Arbesova ZŠ JN 1001  7:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52472 23 7 km Jablonec n.Nisou,Mšeno,Arbesova MŠ JN 1001  7:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52471 24 7 km Jablonec n.Nisou,Mšeno,Arbesova ZŠ JN 1001  7:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12449 25 8 km Jablonec n.Nisou,Mšeno,škola JN 1001  7:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51725 26 9 km Jablonec n.Nisou,Mšeno,kaplička JN 1001  7:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12446 27 9 km Jablonec n.Nisou,,Jablonex JN 1001  7:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51744 28 10 km Jablonec n.Nisou,,Obchodní akademie JN 1001  7:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51748 29 10 km Jablonec n.Nisou,,Mírové nám. JN 1001  7:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51749 30 10 km Jablonec n.Nisou,,Divadlo JN 1001  7:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51655 31 11 km Jablonec n.Nisou,,Liberecká JN 1001  7:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12435 32 11 km Jablonec n.Nisou,,lázně JN 1001  7:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12441 33 11 km Jablonec n.Nisou,,Pražská JN 1001  7:59 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 29.10.2019 do 30.10.2019, od 23.12.2019 do 3.1.2020, 31.1.2020, od 9.3.2020 do 13.3.2020, 9.4.2020, od 1.7.2020 do 31.8.2020