DETAIL spoje: 535132 / 1

Základní informace:

Linka: 535132IDOS
Název: Nová Ves n.N.-Sídliště Šumava-Autobusové nádraží-Petra Bezruče-Rýnovice,samoobsluha
Dopravce: BusLine MHD Jablonecko s.r.o.
Na Rovinkách 211, 513 01 Semily, Podmoklice, provozovna MHD Jablonec n.N.

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 23685 1 0 km Nová Ves n.Nisou,,u Nisy JN 1016  7:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23684 2 1 km Nová Ves n.Nisou,,ObÚ JN 1016  7:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 23683 3 2 km Nová Ves n.Nisou,,dol.ves JN 1016  7:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47448 4 3 km Jablonec n.Nisou,,žel.zast.Nová Ves JN 1001  7:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12434 5 4 km Jablonec n.Nisou,,host.U lípy JN 1001  7:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12439 6 4 km Jablonec n.Nisou,,Novoveská JN 1001  7:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12438 7 5 km Jablonec n.Nisou,,nám.B.Němcové JN 1001  7:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51775 8 6 km Jablonec n.Nisou,,pod sídl. JN 1001  7:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51776 9 6 km Jablonec n.Nisou,,Spojovací JN 1001  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12452 10 6 km Jablonec n.Nisou,Jablonecké Paseky, JN 1001  7:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51723 11 6 km Jablonec n.Nisou,,Jeronýmova JN 1001  7:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51799 12 6 km Jablonec n.Nisou,,sídl.Šumava JN 1001  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51738 13 7 km Jablonec n.Nisou,,Podzimní JN 1001  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51736 14 7 km Jablonec n.Nisou,,kino Oko JN 1001  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51735 15 7 km Jablonec n.Nisou,,Mlýnská JN 1001  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12430 17 8 km Jablonec n.Nisou,,aut.nádr. (stanoviště 10) JN 1001  7:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51740 18 8 km Jablonec n.Nisou,,Kamenná JN 1001  7:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51744 19 8 km Jablonec n.Nisou,,Obchodní akademie JN 1001  7:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 12433 20 9 km Jablonec n.Nisou,,Horní nám. JN 1001  7:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51734 21 10 km Jablonec n.Nisou,,Petra Bezruče JN 1001  7:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51733 22 10 km Jablonec n.Nisou,,nem. JN 1001  7:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51732 23 10 km Jablonec n.Nisou,,Na Roli JN 1001  7:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55777 24 11 km Jablonec n.Nisou,Rýnovice,Nová osada JN 1001  7:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 54868 25 12 km Jablonec n.Nisou,Rýnovice,u výtopny JN 1001  7:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47815 26 12 km Jablonec n.Nisou,Rýnovice,prům.zóna JN 1001  7:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47816 27 12 km Jablonec n.Nisou,Rýnovice,samoobsluha JN 1001  7:45 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 29.10.2019 do 30.10.2019, od 23.12.2019 do 3.1.2020, 31.1.2020, od 9.3.2020 do 13.3.2020, 9.4.2020, od 1.7.2020 do 31.8.2020