DETAIL spoje: 540070 / 18

Základní informace:

Linka: 540070IDOS
Název: Liberec-Chrastava-Horní Vítkov
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 11942 14 0 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11944 13 1 km Chrastava,,Koruna LI 0201  7:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11946 12 1 km Chrastava,,sídl. LI 0201  7:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18200 10 3 km Liberec,Machnín,Nová čtvrť LI 0001  7:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18199 9 4 km Liberec,Machnín, LI 0001  7:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33399 8 5 km Stráž n.Nisou,Svárov,most LI 0001  7:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51685 7 6 km Stráž n.Nisou,,elektrárna LI 0001  7:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 6 8 km Liberec,Růžodol I, LI 0001  7:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 5 10 km Liberec,,Sokolská LI 0001  7:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 4 11 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  7:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 11 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001  7:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 12 km Liberec,,Babylon LI 0001  7:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 13 km Liberec,,aut.nádr. LI 0001  7:55 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede od 21.12.2019 do 5.1.2020, 31.1.2020, od 9.3.2020 do 31.8.2020, od 28.10.2020 do 1.11.2020