DETAIL spoje: 540070 / 2

Základní informace:

Linka: 540070IDOS
Název: Liberec-Chrastava-Horní Vítkov
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 11942 14 0 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201  4:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11944 13 1 km Chrastava,,Koruna LI 0201  4:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11946 12 1 km Chrastava,,sídl. LI 0201  4:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18200 10 3 km Liberec,Machnín,Nová čtvrť LI 0001  4:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18199 9 4 km Liberec,Machnín, LI 0001  4:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33399 8 5 km Stráž n.Nisou,Svárov,most LI 0001  4:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51685 7 6 km Stráž n.Nisou,,elektrárna LI 0001  4:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 6 8 km Liberec,Růžodol I, LI 0001  4:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 5 10 km Liberec,,Sokolská LI 0001  4:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 4 11 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  4:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 11 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001  4:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 12 km Liberec,,Babylon LI 0001  4:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 13 km Liberec,,aut.nádr. LI 0001  5:00 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,