DETAIL spoje: 540070 / 3

Základní informace:

Linka: 540070IDOS
Název: Liberec-Chrastava-Horní Vítkov
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 0 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001  5:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 5 1 km Liberec,,Sokolská LI 0001  5:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 6 3 km Liberec,Růžodol I, LI 0001  5:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51682 7 4 km Liberec,Růžodol I,Mlýn LI 0001  5:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53523 8 4 km Stráž n.Nisou,,Oblouková LI 0001  5:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51685 9 5 km Stráž n.Nisou,,elektrárna LI 0001  5:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33399 11 6 km Stráž n.Nisou,Svárov,most LI 0001  5:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18199 12 7 km Liberec,Machnín, LI 0001  5:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18200 13 8 km Liberec,Machnín,Nová čtvrť LI 0001  5:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11946 14 10 km Chrastava,,sídl. LI 0201  5:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11944 15 10 km Chrastava,,Koruna LI 0201  5:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 16 11 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201  6:00  6:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11949 17 12 km Chrastava,,žel.st. LI 0201  6:05 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,