DETAIL spoje: 540070 / 32

Základní informace:

Linka: 540070IDOS
Název: Liberec-Chrastava-Horní Vítkov
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 11942 14 0 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201 13:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11944 13 1 km Chrastava,,Koruna LI 0201 13:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11946 12 1 km Chrastava,,sídl. LI 0201 13:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18200 10 3 km Liberec,Machnín,Nová čtvrť LI 0001 14:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18199 9 4 km Liberec,Machnín, LI 0001 14:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33399 8 5 km Stráž n.Nisou,Svárov,most LI 0001 14:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51685 7 6 km Stráž n.Nisou,,elektrárna LI 0001 14:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 6 8 km Liberec,Růžodol I, LI 0001 14:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 5 10 km Liberec,,Sokolská LI 0001 14:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 4 11 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 14:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 11 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001 14:20 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,