DETAIL spoje: 540070 / 38

Základní informace:

Linka: 540070IDOS
Název: Liberec-Chrastava-Horní Vítkov
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 11942 14 0 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201 15:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11944 13 1 km Chrastava,,Koruna LI 0201 15:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11946 12 1 km Chrastava,,sídl. LI 0201 15:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18180 11 3 km Liberec,Bedřichovka, LI 0001 15:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 6 7 km Liberec,Růžodol I, LI 0001 15:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 5 9 km Liberec,,Sokolská LI 0001 15:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 4 10 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 15:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 10 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001 15:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 11 km Liberec,,Babylon LI 0001 15:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 12 km Liberec,,aut.nádr. LI 0001 15:52 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,