DETAIL spoje: 540070 / 4

Základní informace:

Linka: 540070IDOS
Název: Liberec-Chrastava-Horní Vítkov
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 11957 26 0 km Chrastava,Horní Vítkov,vozovna LI 0203  4:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11956 25 0 km Chrastava,Horní Vítkov,u transf. LI 0203  4:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11955 24 1 km Chrastava,Horní Vítkov,škola LI 0203  4:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11951 23 2 km Chrastava,Dolní Vítkov,bažantnice LI 0203  4:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50822 22 3 km Chrastava,Dolní Vítkov,rozc. LI 0203  4:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11953 21 3 km Chrastava,Dolní Vítkov,prodejna LI 0203  4:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11954 20 4 km Chrastava,Dolní Vítkov,u mostu LI 0203  4:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11945 19 5 km Chrastava,,rozc.Vítkov 1.0 LI 0201  4:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11948 17 6 km Chrastava,,Vítkovská LI 0201 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 16 7 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201  5:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11949 15 8 km Chrastava,,žel.st. LI 0201  5:02  5:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 14 9 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201  5:10  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11944 13 10 km Chrastava,,Koruna LI 0201  5:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11946 12 10 km Chrastava,,sídl. LI 0201  5:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18200 10 12 km Liberec,Machnín,Nová čtvrť LI 0001  5:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18199 9 13 km Liberec,Machnín, LI 0001  5:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33399 8 14 km Stráž n.Nisou,Svárov,most LI 0001  5:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51685 7 15 km Stráž n.Nisou,,elektrárna LI 0001  5:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 6 17 km Liberec,Růžodol I, LI 0001  5:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 5 19 km Liberec,,Sokolská LI 0001  5:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 4 20 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  5:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 20 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001  5:38 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,