DETAIL spoje: 540070 / 51

Základní informace:

Linka: 540070IDOS
Název: Liberec-Chrastava-Horní Vítkov
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 0 km Liberec,,aut.nádr. (stanoviště 15) LI 0001 19:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 1 km Liberec,,Babylon LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 2 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001 19:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 4 2 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 5 3 km Liberec,,Sokolská LI 0001 19:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 6 5 km Liberec,Růžodol I, LI 0001 19:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51685 7 7 km Stráž n.Nisou,,elektrárna LI 0001 19:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33399 8 8 km Stráž n.Nisou,Svárov,most LI 0001 19:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18199 9 9 km Liberec,Machnín, LI 0001 19:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18200 10 10 km Liberec,Machnín,Nová čtvrť LI 0001 20:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11946 12 12 km Chrastava,,sídl. LI 0201 20:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11944 13 12 km Chrastava,,Koruna LI 0201 20:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 14 13 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201 20:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11949 15 14 km Chrastava,,žel.st. LI 0201 20:09 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2018