DETAIL spoje: 540070 / 52

Základní informace:

Linka: 540070IDOS
Název: Liberec-Chrastava-Horní Vítkov
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 11942 14 0 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201 19:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11944 13 1 km Chrastava,,Koruna LI 0201 19:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11946 12 1 km Chrastava,,sídl. LI 0201 19:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18200 10 3 km Liberec,Machnín,Nová čtvrť LI 0001 19:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18199 9 4 km Liberec,Machnín, LI 0001 19:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33399 8 5 km Stráž n.Nisou,Svárov,most LI 0001 19:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51685 7 6 km Stráž n.Nisou,,elektrárna LI 0001 19:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 6 8 km Liberec,Růžodol I, LI 0001 19:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 5 10 km Liberec,,Sokolská LI 0001 19:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 4 11 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 19:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 11 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001 19:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 12 km Liberec,,Babylon LI 0001 19:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 13 km Liberec,,aut.nádr. LI 0001 19:29 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2019