DETAIL spoje: 540070 / 54

Základní informace:

Linka: 540070IDOS
Název: Liberec-Chrastava-Horní Vítkov
Dopravce: ČSAD Liberec, a.s.
České mládeže 594/33, 460 06 Liberec, provozovna Liberec

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 11957 26 0 km Chrastava,Horní Vítkov,vozovna LI 0203 19:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11956 25 0 km Chrastava,Horní Vítkov,u transf. LI 0203 19:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11955 24 1 km Chrastava,Horní Vítkov,škola LI 0203 19:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11951 23 2 km Chrastava,Dolní Vítkov,bažantnice LI 0203 19:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50822 22 3 km Chrastava,Dolní Vítkov,rozc. LI 0203 19:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11953 21 3 km Chrastava,Dolní Vítkov,prodejna LI 0203 19:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11954 20 4 km Chrastava,Dolní Vítkov,u mostu LI 0203 19:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11945 19 5 km Chrastava,,rozc.Vítkov 1.0 LI 0201 19:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11948 17 6 km Chrastava,,Vítkovská LI 0201 | IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11942 14 7 km Chrastava,,aut.nádr. (stanoviště 2) LI 0201 19:54 19:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11944 13 8 km Chrastava,,Koruna LI 0201 19:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 11946 12 8 km Chrastava,,sídl. LI 0201 19:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18200 10 10 km Liberec,Machnín,Nová čtvrť LI 0001 19:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18199 9 11 km Liberec,Machnín, LI 0001 20:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33399 8 12 km Stráž n.Nisou,Svárov,most LI 0001 20:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51685 7 13 km Stráž n.Nisou,,elektrárna LI 0001 20:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 6 15 km Liberec,Růžodol I, LI 0001 20:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 5 17 km Liberec,,Sokolská LI 0001 20:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 4 18 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 20:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 3 18 km Liberec,,Fügnerova (stanoviště M) LI 0001 20:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 2 19 km Liberec,,Babylon LI 0001 20:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18158 1 20 km Liberec,,aut.nádr. LI 0001 20:20 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2019